Dlaczego TENA?

Dlaczego Twój bliski zasługuje na produkty TENA

Opiekunowie osób z nietrzymaniem moczu mają głowy pełne zmartwień i ręce pełne roboty. Tym ważniejsze są właściwe produkty, którym można zaufać. Dzięki nim nie tracisz czasu na zastanawianie się: Czy produkt jest wystarczająco chłonny? Czy zneutralizuje nieprzyjemne zapachy? Czy jest wygodny? Czy jest łagodny dla skóry?
 
Nieustannie wsłuchujemy się w spostrzeżenia pracowników służby zdrowia oraz opiekunów, takich jak Ty. Poznaliśmy ich potrzeby oraz potrzeby ich podopiecznych. Pomogło nam to w opracowaniu najlepszych produktów dla osób z nietrzymaniem moczu oraz produktów pielęgnacyjnych do skóry: rozwiązań. dzięki którym zapewnisz swojemu bliskiemu najlepszą opiekę.

Wysoka chłonność

Mocz jest rzadki i płynie szybkim strumieniem, co oznacza, że bez właściwej ochrony może bardzo łatwo zabrudzić odzież i pościel. Produkty TENA są wygodne i dopasowane do kształtu ciała, a ich szybko chłonna powierzchnia zapewnia błyskawiczną absorpcję moczu, aby uniknąć przeciekania. Szybsze wchłanianie oznacza mniej przeciekania i prania.

Wyjątkowa świeżość

Produkty TENA sprawiają, że Twój bliski może dalej cieszyć się towarzystwem innych bez martwienia się o nieprzyjemny zapach. Nasze produkty dla osób z nietrzymaniem moczu neutralizują bakterie i amoniak – przyczyny nieprzyjemnego zapachu. Twój podopieczny może poczuć się pewnie i swobodnie podczas spotkań z rodziną i znajomymi.

Wyjątkowa suchość

Troska o komfort bliskiego polega na zapewnieniu mu poczucia suchości. Właśnie dlatego wyposażyliśmy nasze produkty dla osób z nasilonym nietrzymaniem moczu w technologię FeelDry™. Dzięki niej produkt błyskawicznie odprowadza mocz od skóry, pozostawiając ją suchą. To ogromny atut naszych produktów, zwłaszcza jeśli Twój podopieczny nie jest w stanie zasygnalizować swoich potrzeb. Produkty te sprawdzą się także nocą, gdy częste zmiany są utrudnione. Produkty TENA odciągają wilgoć i pozostawiają suchą skórę, zapewniając Twojemu bliskiemu maksymalny komfort.

Rzadsze problemy skórne

TENA chroni skórę przed schorzeniami wywołanymi kontaktem z moczem, które przytrafiają się seniorom. Mocz może podrażniać skórę, zwłaszcza jeśli Twój podopieczny siedzi lub leży przez dłuższy czas. Nasze produkty zatrzymują mocz w środku, dzięki czemu ich powierzchnia pozostaje miękka i sucha w dotyku. Przyjrzyjmy się naszym unikalnym pieluchomajtkom z pasem biodrowym TENA Flex. Dowiedliśmy ich skuteczności w redukowaniu podrażnień skóry przy długotrwałym siedzeniu lub leżeniu z powodu niepełnosprawności lub choroby przewlekłej.

Łatwiejsze zmiany

Ze względu na wagę dorosłego podopiecznego, zmiana produktu może być prawdziwym wysiłkiem fizycznym – zwłaszcza gdy Twój bliski musi leżeć podczas zmiany produktu. z pasem biodrowym TENA Flex pomagają rozwiązać ten problem. Pieluchomajtki z pasem biodrowym TENA Flex zmniejszają obciążenie kręgosłupa, ułatwiając zmianę produktu i sprawiając, że są wygodniejsze zarówno dla Ciebie, jak i Twojego podopiecznego.

Troska o higienę, troska o skórę

Mycie i higiena to dwa ważne aspekty opieki w nietrzymaniu moczu. TENA opracowała całą gamę produktów myjących, chusteczek nawilżanych oraz kosmetyków nawilżających. Są one przeznaczone dla wrażliwej skóry seniorów, zwłaszcza w okolicach intymnych. Zdecydowanie ułatwiają umycie podopiecznego w łóżku i przynoszą skórze czystość, świeżość i ukojenie.

Wybierz właściwy rodzaj produktu

Który produkt jest najlepszy dla Twojego bliskiego? Zależy to od stanu fizycznego i umysłowego Twojego podopiecznego. Aby znaleźć produkt dopasowany do potrzeb, skorzystaj z naszego narzędzia Wybór produktu.