Stopy stąpające po słonecznej plaży

Nie będziemy doskonali. Ale możemy być lepsi.

Wybieramy troskę, ponieważ nawet małe kroki mogą coś zdziałać. Każdego dnia dążymy do wprowadzania zmian, ponieważ wiemy, że te działania, mogą przynieść dużą zmianę. Przed nami jeszcze długa droga, ale to tylko motywuje nas do jeszcze cięższej pracy. Jesteśmy dumni z postępu, jaki poczyniliśmy w całym cyklu życia naszych produktów, ale to nie koniec. W żadnym razie jeszcze nie skończyliśmy.

Liczy się każdy krok

Każdego dnia poszukujemy nowych i lepszych sposobów na dbanie o ludzi i planetę. Naszą misją w ramach programu TENA Protects jest podejmowanie lepszych decyzji, mając na uwadze, że to, co pozostawiamy po sobie, ma znaczenie. Rozumiemy także, że każde działanie, które podejmujemy dzisiaj, może przyczynić się do zdrowszej planety jutro.​

Opakowania produktów TENA

Ślad węglowy: co to jest i jakie postępy poczyniła marka TENA

Sprawdź, jakie postępy marka TENA osiągnęła od 2008 roku w redukcji śladu węglowego swoich produktów. Przyjrzyj się niektórym z naszych kluczowych udoskonaleń w produktach, dowiedz się więcej na temat śladu węglowego i zrozum, dlaczego ma to znaczenie.

Ilustracja 5 etapów cyklu życia produktu: surowce, produkcja, transport, użytkowanie i gospodarka poużytkowa.

Stałe i kompleksowe ulepszenia

Ocena cyklu życia (LCA) to uznana na całym świecie metoda pomiaru wpływu naszych produktów na środowisko na każdym etapie ich cyklu życia. Dowiedz się, oraz jak jesteśmy w stanie poprawić ich ślad węglowy na każdym etapie dzięki LCA.