Czy mężczyźni z problemem nietrzymania moczu mogą nosić podpaski dla kobiet?

Choć wydawałoby się, że facet i podpaski nie idą ze sobą w parze, ich zastosowanie może przynieść upragniony komfort, pozwoli odzyskać pewność siebie i poczucie bezpieczeństwa. Ale czy mężczyźni mogą stosować podpaski dla kobiet? Czy istnieją męskie podpaski?

Jak rozmawiać na temat nietrzymania moczu

to dolegliwość, która przysparza wielu problemów. Szczególnie silny dyskomfort psychiczny w związku z nią odczuwają mężczyźni, którzy czują się przez to mniej męscy i tracą poczucie własnej wartości. Zupełnie niesłusznie! Nietrzymanie moczu to schorzenie, które można i trzeba leczyć, bowiem zawsze wskazuje na nieprawidłowości w obrębie układu moczowego. Dzięki nowoczesnym rozwiązaniom, takim jak np. profesjonalne wkładki dla mężczyzn, może być ono jednak zupełnie niezauważalne dla otoczenia i znacznie mniej dotkliwe dla chorego.

Podpaski dla mężczyzn – czy to może się sprawdzić?

Stosowanie wkładek higienicznych oraz podpasek przez kobiety jest rzeczą powszechną, zupełnie nikogo nie dziwi i nie wywołuje najmniejszego poruszenia. Nieco inaczej kwestia ta wygląda w przypadku takich produktów jak podpaski męskie. Bo w końcu z jakiego powodu i kiedy podpaski dla mężczyzn mają rację bytu? Odpowiedź jest prosta – na przykład wtedy, gdy borykają się z takim schorzeniem jak nietrzymanie moczu. Wówczas niechciana wilgoć i nieprzyjemny zapach zostają zatrzymane w produkcie, zapewniając tym samym uczucie suchości i świeżości.

Ale czy mężczyzna może nosić podpaski dedykowane kobietom? I tutaj odpowiedź jest prosta – może. Przecież nikt mu nie zabroni, ale na szczęście nie musi tego robić. Nie musi, bowiem może sięgnąć po znacznie bardziej komfortowe rozwiązanie, jakim są specjalne wkładki i podpaski dla mężczyzn! Czym się charakteryzują?

Mężczyzna i podpaski – duet idealny

Podpaski dla kobiet, jak sama nazwa wskazuje, przeznaczone są dla przedstawicielek płci pięknej. Jako że kobieta i mężczyzna różnią się znacząco budową anatomiczną, wkładki i podpaski także powinny się różnić. Podpaski higieniczne dla mężczyzn muszą więc być odpowiednio dopasowane do kształtu męskiego ciała – tylko wówczas będą należycie spełniały swoją rolę, jaką jest wspomniane pochłanianie wilgoci i nieprzyjemnego zapachu oraz zatrzymywanie ich wewnątrz specjalnego wkładu. Doskonałym przykładem takiego produktu są zaprojektowane z myślą o mężczyznach wkładki TENA Men. Dlaczego warto sięgać po specjalistyczne produkty tego rodzaju?

Wyjątkowa łatwość użycia sprawia, że każdy mężczyzna szybko, bez najmniejszego trudu poradzi sobie z aplikacją. Wkładki, dzięki swojemu męskiemu, czarnemu kolorowi, są bardzo dyskretne. Są też niezwykle cienkie i przez to wygodne w noszeniu. Mocny pasek klejący sprawia, że wkładka nie zmienia przypadkowo swojego położenia podczas użytkowania, co jest niezmiernie istotne dla zachowania całkowitej pewności siebie i dyskrecji.

Wkładki takie sprawdzą się doskonale we wszelkich warunkach – również wtedy, gdy mężczyzna nie chce rezygnować z aktywnego stylu życia. Dzięki specjalnym produktom, które dedykowane są problemowi nietrzymania moczu, nie trzeba już tego robić. Każdy mężczyzna ponownie może cieszyć się pełnią życia! Warto pamiętać o tym, aby dobierać produkty higieniczne właściwie do nasilenia problemu. TENA oferuje ponadto wkładki Men Light, Medium oraz Super. Jeśli natomiast wkładki okażą się niewystarczające, warto wypróbować m.in. bieliznę chłonną TENA Men Pants. Zakładana niczym zwykła bielizna, wyjątkowo cienka i wygodna, zagwarantuje poczucie bezpieczeństwa i pozwoli odzyskać kontrolę niezależnie od sytuacji!