Wskazówki i porady

Ciesz się życiem, korzystając ze wskazówek i porad od mężczyzn, którzy wiedzą, o czym mówią. Zebraliśmy wszystkie informacje, których potrzebujesz, bezpośrednio od ekspertów.

Wskazówki i porady

Nawodnienie

Nawodnienie

Nie zmniejszaj ilości wody, którą pijesz. Możesz pomyśleć, że nieprzyjmowanie płynów zmniejszy . Jednak doprowadzi ono tylko do odwodnienia, co spowoduje, że Twój mocz będzie bardziej zagęszczony. Bardziej zagęszczony mocz może doprowadzić do infekcji pęcherza, a tego nikt nie chce.
Umiar

Umiar

Czynniki takie jak kofeina, alkohol i sztuczne słodziki mogą zwiększyć Twoją potrzebę odwiedzania toalety. Nie martw się – nie musisz rezygnować z tego, co dobre w życiu, jednak na przykład zmniejszenie ilości kofeiny naprawdę dobrze Ci zrobi.
Rzuć palenie

Rzuć palenie

Wiesz dobrze, że palenie szkodzi zdrowiu. Jeden dodatkowy powód, by przestać palić nie zaszkodzi. Na przykład, czy wiesz, że tytoń może pogorszyć objawy schorzeń dróg moczowych? Nie wspominając o tym, że kaszel spowodowany przez palenie wcale nie pomaga w sprawowaniu kontroli nad nietrzymaniem moczu.
Zrelaksuj się

Zrelaksuj się

Stres nigdy nie jest przyjemny. Zwłaszcza gdy może spowodować lub pogorszyć Twoje objawy. Stosując relaksacyjne techniki oddechowe i medytację, możesz zwiększyć kontrolę nad swoim pęcherzem.

Rekomendacja

Oto porada na temat przyjmowania płynów, która mi pomogła. Zmniejsz przyjmowanie płynów na kilka godzin przed położeniem się spać.

Ken

67

Rekomendacja

Nie chcę, by moi współpracownicy zauważyli zużyte wkładki w koszu w toalecie, więc przed wyrzuceniem zawijam je w papier toaletowy lub opakowanie następnej wkładki.

Tadeusz,

42