Czym jest bielizna chłonna?

Wiele osób zmaga się z nietrzymaniem moczu. Trudno o realne statystyki. Schorzenie to jest uznawane za wstydliwe, stąd pacjenci nie często przyznają się do tego, że pojawiły się u nich pierwsze objawy. Wycofują się z życia społecznego, żyją z poczuciem wstydu. Jako marka doskonale znająca problem oferujemy rozwiąznie. Bielizna chłonna to produkt idealny dla każdej osoby, która boryka się z inkontynencją.

Bielizna chłonna – komfort i bezpieczeństwo

Problemem w przypadku nietrzymania moczu jest fakt, że wywołuje ono ogromne poczucie dyskomfortu i jest powodem do wstydu. Zdecydowana większość pacjentów unika kontaktów z przyjaciółmi, nie odwiedza kawiarni, restauracji, a o wyjściu do kina nie ma nawet mowy. Obawiają się, że nie zdążą znaleźć toalety albo śmiejąc się czy kaszląc, zgubią mocz. Warto jednak uświadomić sobie, że jest wiele produktów, które skutecznie zabezpieczają bieliznę przed zmoczeniem, a przy tym są wygodne i komfortowe.

Osoby, w przypadku których nie jest objawem mocno nasilonym mogą bez obaw sięgnąć po wkładki urologiczne lub specjalne podpaski. Z kolei dla większego bezpieczeństwa, w sytuacji gdy inkontynencja jest zaawansowana, lepiej stosować bieliznę chłonną.

Zalety bielizny chłonnej

Marka TENA już od 50 lat jest wiodącym producentem środków higienicznych przeznaczonych dla osób z nietrzymaniem moczu. Sięgają po nie osoby prywatne, jak i służba zdrowia w ponad 90 krajach na całym świecie. Wśród produktów tej firmy uwagę zwraca bielizna chłonna dla kobiet (TENA Lady Pants Plus) i mężczyzn (TENA Men Pants). W obu przypadkach wkład chłonny doskonale dopasowuje się do kształtu ciała, dzięki czemu jest zupełnie niewidoczny i komfortowy. Zapewnia maksymalną ochronę. Nie tylko chroni odzież przed zmoczeniem, ale też minimalizuje ryzyko podrażnień w okolicach intymnych.

Bielizna chłonna TENA posiada ponadto unikalny system Fresh Odour Control. Mikroperełki, znajdujące się w warstwie chłonnej bielizny, chronią przed nieprzyjemnym zapachem. Jest on zupełnie niewyczuwalny.

Dobrze dopasowana bielizna chłonna zapewnia uczucie suchości i świeżości. Pomaga zapewnić najwyższy poziom bezpieczeństwa przez długi czas. Jej dodatkową zaletą jest to, że niezwykle łatwo się ją zakłada. Jest odpowiednio cienka, nie ma więc ryzyka, że będzie się odznaczać pod warstwą ubrań. Pozostanie na miejscu nawet podczas aktywności fizycznej.

Dzięki bieliźnie chłonnej nie ma potrzeby unikania spotkań z przyjaciółmi czy zajęć sportowych. Wzrasta więc komfort psychiczny i zmniejsza się ryzyko rozwoju stanów depresyjnych, których mogą doświadczać osoby z nietrzymaniem moczu!