TENA Lady Pants Noir - bielizna chłonna w kolorze

To nie jest zwykła bielizna chłonna!

Jak każda kobieta chcesz czuć się pięknie i pewnie, nawet jeśli dotyka Cię nietrzymanie moczu. Z myślą o Tobie zostały stworzone TENA Lady Pants w dwóch najbardziej popularnych kolorach – delikatnym kremowym i eleganckim czarnym, dzięki czemu przypominają kobiecą bieliznę.

Miękki, oddychający materiał z dyskretnym wkładem idealnie dopasowuje się do kobiecego ciała. Potrójna ochrona przed przeciekaniem, nieprzyjemnym zapachem i uczuciem wilgoci zapewnia komfort i poczucie bezpieczeństwa. Wybierając TENA Lady Pants Creme i Noir masz pewność, że Twoja skóra pozostanie sucha. Możesz bez obaw aktywnie korzystać z życia, a stylowe kolory bielizny chłonnej sprawią, że poczujesz się pewniej.

Wypróbuj TENA Lady Pants Crème i Noir, aby poczuć różnicę.

Bielizna chłonna na każdą okazję

Bielizna chłonna nie musi różnić się wyglądem od zwykłej bielizny. Możesz nosić ją na co dzień, a także podczas wyjątkowych okazji. Sprawdzi się dobrze pod zwykłymi jeansami, suknią wieczorową, a także w zestawieniu z koronkowym biustonoszem. 

Pełna dyskrecja

Pełna dyskrecja

Kobiecy kolor, dobre przyleganie do ciała i kontrola nieprzyjemnego zapachu sprawiają, że nasza bielizna chłonna zapewnia pełną dyskrecję.
Uczucie komfortu

Unikalna ochrona

TENA Lady Pants posiada wkład chłonny dopasowany do kobiecej anatomii. Chroni on przed przeciekaniem, dzięki czemu zapewnia ochronę skóry i uczucie suchości.
Wysoki komfort

Wysoki komfort

Bielizna chłonna TENA Lady Pants została wykonana z miękkiego i w pełni oddychającego materiału
Potrójna ochrona

Potrójna ochrona

TENA Lady Pants zapewniają potrójną ochronę przed przeciekaniem, nieprzyjemnym zapachem i uczuciem wilgoci.