Całkowite poczucie bezpieczeństwa dzięki nowym majtkom chłonnym TENA Pants ProSkin

Doskonała ochrona, szybsze wchłanianie i lepsze zdrowie skóry

Osoba stojąca w proskinowych spodniach

Nasze najszybciej chłonące majtki chłonne

Jako wiodąca na świecie marka produktów na nietrzymanie moczu, TENA podnosi standardy dla osób z nietrzymaniem moczu i tych, którzy się nimi opiekują, wprowadzając nowe majtki chłonne TENA Pants ProSkin.

Nowe TENA Pants ProSkin zostały zaprojektowane tak, aby można je było zakładać i zdejmować jak zwykłą bieliznę, dzięki czemu zapewniają doskonałą i długotrwałą ochronę, a jednocześnie dają mobilnym osobom z nietrzymaniem moczu pewność i bezpieczeństwo, których potrzebują, aby pozostać tak niezależnymi, jak to tylko możliwe.

Nowy superchłonny wkład chłonie  2 x szybciej1, zapewniając do 100% ochrony przed przeciekaniem. Dzięki temu powierzchnia produktu pozostaje dłużej sucha, a skóra lepiej chroniona. Rezultatem jest lepsza ochrona, lepsze zdrowie skóry i całkowite bezpieczeństwo.

Zbliżenie dłoni dotykającej pieluchy

Chłoną 2x szybciej dla lepszej ochrony skóry

Szybsze wchłanianie i bardziej sucha powierzchnia produktu to najlepszy sposób na zdrową skórę. Nowe TENA Pants ProSkin dzięki nowemu, ulepszonemu wkładowi z technologią FeelDry Advanced™, chłoną 2x szybciej, dzięki czemu powierzchnia produktu pozostaje do 30% bardziej sucha. Zmniejsza to ryzyko wycieków i podrażnień skóry, takich jak zapalenie skóry związane z nietrzymaniem moczu (IAD). Pozwala to również zmniejszyć pewne obciążenia związane z opieką.

Mieszkaniec zakłada spodnie TENA ProSkin

Wspierają niezależność i samodzielną higienę

Majtki chłonne TENA Pants ProSkin można łatwo zakładać i zdejmować, jak zwykłą bieliznę, co daje mobilnym osobom z nietrzymaniem moczu pewność i bezpieczeństwo, których potrzebują, aby zachować niezależność. Pomagają również w samodzielnym korzystaniu z toalety, dzięki czemu osoby wymagające opieki stają się mniej zależne od ich ochrony, a zmiana produktu staje się szybsza i wygodniejsza dla opiekunów.

Dodatkowe zalety ulepszonych majtek chłonnych TENA Pants ProSkin

  • Doskonale dopasowują się do ciała, zapewniając wygodne i bezpieczeństwo
  • Miękkie barierki ochronne dla optymalnego zabezpieczenia przed przeciekaniem
  • Oddychające materiały umożliwiają cyrkulację powietrza dla zdrowia skóry
  • Odour Neutralizer natychmiast neutralizuje nieprzyjemne zapachy
  • Przebadane dermatologicznie, akredytowane przez Skin Health Alliance 

Odkryj zmiany w całym asortymencie TENA Pants

Aby zapewnić wyższy standard opieki w zakresie trzymania moczu, wprowadziliśmy ulepszenia w całym asortymencie majtek TENA Pants - od długotrwałej ochrony i szybkiego wchłaniania po bardziej suchą skórę i lepszą ochronę.

Oto możliwości wsparcia oferowane przez TENA

1. Vs current TENA ProSkin Pants NormaVPlus 

2. ProSkin II Idea & Use Test. Jan 2023, Quant Study Across Poland, Italy. Germany