Ta strona korzysta z plików cookie. · Czym są pliki cookie? Akceptuję

Dział Refundacji TENA

W przypadku pytań serdecznie zapraszamy do kontaktu z naszym Działem Obsługi Klienta:

Dane kontaktowe do Działu Refundacji TENA

Obsługa klientów dostępna: od poniedziałku do czwartku w godz. 8.30-15.30 w piątki w godz. 8.30-14.30 
 
 
WojewództwoOpiekuntelefon stacjonarnytelefon komórkowye-mail
Dolnośląskie
Paulina Szewczyk
22 543 76 75
693 070 935
paulina.szewczyk@essity.com
Kujawsko-Pomorskie
Katarzyna Surała
22 543 76 43
783 911 100
katarzyna.surala@essity.com
Lubelskie
Agnieszka Sapińska
22 543 76 86
665 050 175
agnieszka.sapinska@essity.com
Lubuskie
Ilona Kotarska
22 543 75 44
605 152 371
ilona.kotarska@essity.com
Łódzkie
Ilona Kotarska
22 543 75 44
605 152 371
ilona.kotarska@essity.com
Małopolskie
Dominika Żych
22 543 76 42
665 051 280
dominika.zych@essity.com
Mazowieckie
Klaudia Gregor
22 543 76 44
605 151 838
klaudia.gregor@essity.com
Opolskie
Krzysztof Żeberek
22 543 76 41
783 911 141
krzysztof.zeberek@essity.com
Podkarpackie
Mateusz Sikora
22 543 75 81 
665 050 917
mateusz.sikora@essity.com
Podlaskie
Magdalena Dziewit
22 543 75 85 
693 070 692
magdalena.dziewit@essity.com
Pomorskie
Magdalena Dziewit
22 543 75 85 
693 070 692
magdalena.dziewit@essity.com
Śląskie
Bartosz Pudlik
22 543 75 83 
693 070 526
bartosz.pudlik@essity.com
Świętokrzyskie
Paulina Szewczyk
22 543 76 75
693 070 935
paulina.szewczyk@essity.com
Warmińsko-Mazurskie
Bartosz Pudlik
22 543 75 83 
693 070 526
bartosz.pudlik@essity.com
Wielkopolskie
Dominika Żych
22 543 76 42
665 051 280
dominika.zych@essity.com
Zachodniopomorskie
Mateusz Sikora
22 543 75 81 
665 050 917
mateusz.sikora@essity.com