Dział Refundacji TENA

W przypadku pytań serdecznie zapraszamy do kontaktu z naszym Działem Refundacji TENA.

Dane kontaktowe do Działu Refundacji TENA

 Obsługa klientów dostępna: od poniedziałku do czwartku w godz. 8.30-15.30 w piątki w godz. 8.30-14.30 
 
 
Województwo
Opiekun
telefon stacjonarny
telefon komórkowy
e-mail
Dolnośląskie
Anna Zając
22 543 75 83
693 070 526
anna.zajac@essity.com
Kujawsko-Pomorskie
Katarzyna Surała
22 543 76 43
783 911 100
katarzyna.surala@essity.com
Lubelskie
Edyta Turkiewicz-Rucińska Sapińska
brak
691 543 405
edyta.turkiewicz-rucinska.ext@essity.com
Lubuskie
Paulina Szewczyk
22 543 76 75
693 070 935
paulina.szewczyk@essity.com
Łódzkie
Ilona Kotarska
22 543 75 44
605 152 371
ilona.kotarska@essity.com
Małopolskie
Natalia Kozłowska
brak
693 070 692
natalia.kozlowska@essity.com
Mazowieckie
Agnieszka Jendzicka
22 543 76 44
605 151 838
empty
empty
agnieszka.jendzicka@essity.com
Opolskie
Krzysztof Żeberek
22 543 76 41
783 911 141
krzysztof.zeberek@essity.com
Podkarpackie
Karolina Kozłowska
brak 
691 543 112 
karolina.kozlowska.ext@essity.com
Podlaskie
Karolina Kozłowska
 brak
691 543 112
karolina.kozlowska.ext@essity.com
Pomorskie
Natalia Kozłowska
brak 
693 070 692
natalia.kozlowska@essity.com
Śląskie
Emilia Motyl
22 543 76 86 
665 050 175
emilia.motyl@essity.com
Świętokrzyskie
Ilona Kotarska
22 543 75 44
605 152 371
ilona.kotarska.ext@essity.com
Warmińsko-Mazurskie
Mateusz Sikora
22 543 75 81
665 050 917
mateusz.sikora@essity.com
Wielkopolskie
Ewelina Kisiel
22 543 76 42
665 051 280
ewelina.kisiel@essity.com
Zachodniopomorskie
Edyta Turkiewicz-Rucińska
brak 
691 543 405
edyta.turkiewicz-rucinska.ext@essity.com