TENA Pants ProSkin Night - zaprojektowane, aby skóra w nocy była bardziej sucha przez dłuższy czas.

Dla starszych osób z nietrzymaniem moczu i osób, które się nimi opiekują, przespanie całej nocy nie zawsze jest łatwe. Dlatego opracowaliśmy majtki chłonne TENA Pants ProSkin Night wyposażone w system Lie Down Protection - specjalnie zaprojektowane, aby chronić skórę osób starszych w nocy, zapewniając lepszy sen.

A pair of TENA Proskin Pants Night, in front of its package. Superimposed text reads, “lie-down protection.”

Bezpieczeństwo

W przypadku osób starszych wymagających szczególnej opieki, samodzielne nocne wizyty w toalecie wiążą się z pewnym ryzykiem. Badania1 ponad 400 upadków, które miały miejsce wśród hospitalizowanych pacjentów w wieku powyżej 60 lat wykazały, że 15% z nich było związanych z nocnymi wyjściami do toalety. Podobne ryzyko może również występować w placówkach opieki lub w domu. I chociaż stosowanie produktów TENA nie zawsze może być alternatywą dla wizyty w toalecie, z pewnością może zapewnić komfort podczas ostrożnego udawania się do toalety lub oczekiwania na wsparcie.

Większy komfort, wygoda i niezależność

Majtki chłonne TENA ProSkin Pants Night zostały zaprojektowane specjalnie do stosowania w nocy, z większą chłonnością tam, gdzie jest to najbardziej potrzebne, aby pomóc delikatnej, wrażliwej i starzejącej się skórze pozostać bardziej suchą i chronioną na dłużej. Są wykonane z oddychających materiałów tekstylnych, które umożliwiają cyrkulację powietrza, a ich zakładanie i zdejmowanie jest tak łatwe, jak w przypadku zwykłej bielizny, co zapewnia większą niezależność. Dzięki potrójnej ochronie zapewniającej suchość, miękkość i ochronę przed przeciekaniem, 99% opiekunów twierdzi, że osoby, którymi się opiekują, pozostają suche przez całą noc2, a testy laboratoryjne wykazały, że są o 32% bardziej suche po 7 godzinach użytkowania3.

Opiekun pomaga starszej kobiecie przejść przez korytarz.

Trzy kroki w kierunku zdrowia skóry

Marka TENA opracowała potrójną ochronę dla osób z nietrzymaniem moczu. Nasze wieloletnie doświadczenie pokazało nam, że te trzy kroki są najważniejszymi zasadami w utrzymaniu naturalnego zdrowia skóry.

Ochrona skóry

Opracowaliśmy TENA ProSkin, aby sprostać wyzwaniu poprawy zdrowia skóry u osób starszych i lepiej wspierać pracowników służby zdrowia. Wszystkie produkty TENA ProSkin zostały zatwierdzone przez organizację Skin Health Alliance, dzięki czemu można mieć pewność, że są one zawsze przyjazne dla skóry i spełniają najwyższe standardy.

Logotyp Skin Health Alliance przedstawia wyciągniętą rękę trzymającą serce wykonane z odcisku palca.

1 Rose G, Decalf V, Everaert K, Bower WF. Występowanie nocnych upadków związanych z toaletą u hospitalizowanych pacjentów: Rola nokturii. Australas J Ageing. 2019;00:1-7. https://doi.org/10.1111/ajag.12696

2 5602: TENA Pants Night, Quant In-home CUT, Polska, listopad 2019, n=128

3 Testy laboratoryjne wykazały, że TENA ProSkin Pants Night są znacznie bardziej suche (32%) po 7 godzinach (SIS-Rewet Lab Data i 7-godzinny pomiar TENA ProSkin Pants Night vs TENA ProSkin Pants Super).