Przedstawiamy ulepszoną TENA ProSkin Flex - zapewniającą większy komfort i lepszą pielęgnację

A seated elderly resident talking with a standing professional caregiver in a care home environment

W TENA zawsze szukamy nowych sposobów na łatwiejszą i skuteczniejszą pielęgnację. Dlatego opracowując nasz najnowszy produkt chłonny TENA ProSkin, wzięliśmy pod uwagę nie tylko potrzeby użytkownika. Zaprojektowaliśmy go również z myślą o ułatwieniu pracy opiekunom, przed którymi stoi więcej wyzwań niż kiedykolwiek.

Ta wiedza przyczyniła się do powstania nowych, ulepszonych podpasek TENA ProSkin Flex. TENA ProSkin Flex nie tylko zapewnia komfort, ochronę i bezpieczeństwo przed przeciekaniem, ale także posiada dwie unikalne innowacje konstrukcyjne, które sprawiają, że zmiany produktu są szybsze, łatwiejsze i bardziej ergonomiczne niż kiedykolwiek wcześniej.

Ulepszony dzięki dwóm unikalnym innowacjom w zakresie konstrukcji

Zbliżenie pokazujące, jak działa niebieska zakładka FingerLift™

Smart FingerLift™

Pierwszą wprowadzoną innowacją jest inteligentna, wyróżniająca się niebieska zakładka FingerLift™. Zakładka FingerLift™ łączy się z białym paskiem, aby wyraźnie pokazać, gdzie pasek się otwiera. Oprócz ułatwienia otwierania paska, pomaga to również w szybszym przygotowaniu produktu do założenia.

Zbliżenie pokazujące rozciągliwość elastycznego pasa COMFIStretch™

Regulowany pas COMFIStretch™

Drugą nowością jest przeprojektowany, miękki i elastyczny pas COMFIStretch™. Pas łatwo dopasowuje się do różnych kształtów ciała, zapewniając bezpieczne, wygodne dopasowanie i doskonałą ochronę przed przeciekaniem. Aby ułatwić użytkowanie, można go zapiąć z przodu lub z tyłu, a ergonomiczna, łatwa w użyciu konstrukcja oznacza mniej zginania pleców, co zmniejsza obciążenie fizyczne profesjonalnych opiekunów.

An elderly resident relaxes on a bed in a care home environment

Dla skuteczniejszej pielęgnacji i lepszego zdrowia skóry

Produkt, który profesjonalni opiekunowie naprawdę sobie cenią

“Bardziej miękki produkt. Pasek jest bardziej elastyczny. Niebieska zakładka umożliwia natychmiastowe otwarcie. Łatwiejsze zakładanie. Delikatniejszy dla skóry.” 1 

Opiekun z Włoch 


“Bardziej elastyczny, dopasowuje się do różnych kształtów ciała, lepiej zatrzymuje mocz.” 1 

Profesjonalny opiekun z Włoch 


“Łatwiejszy w użytkowaniu, bardziej elastyczny, wygodny dla użytkownika, łatwiejszy do założenia.” 1 

Profesjonalny opiekun ze Szwecji1.Na podstawie badania rynku konsumenckiego 2020, Włochy i Szwecja przeprowadzonego przez Origo

Ręce trzymające małą kulę ziemską z grafiką TENA Protects i grafiką odnawialnej energii elektrycznej.

Wybieramy troskę – o ludzi i o planetę

Nasz program zrównoważonego rozwoju TENA Protects ma na celu zmniejszenie śladu węglowego w Europie o 50% do 2030 roku. 

Zrobiliśmy już ogromny krok, przechodząc na 100% certyfikowaną odnawialną energię elektryczną we wszystkich naszych fabrykach w całej Europie w 2020 roku. Zmniejszyło to ślad węglowy naszego asortymentu średnio o 6%. Ale na tym nie poprzestaniemy.

Obraz przedstawiający  opakowanie TENA ProSkin Flex z grafiką Nordic Swan, grafiką odnawialnej energii elektrycznej oraz obniżonej emisji CO2.

Opakowania produktów TENA

TENA ProSkin Flex to nie tylko ulepszony produkt. Udoskonaliliśmy również nasze opakowania, aby miały mniejszy wpływ na środowisko. 

Nasze nowe plastikowe opakowanie zawiera 40% plastiku pochodzącego z recyklingu, a jego ślad węglowy jest zmniejszony o 16% w porównaniu do opakowań w 100% opartych na paliwach kopalnych.

Odkryj nasz asortyment produktów TENA ProSkin

 

 

Sprawdź
Odkryj nasz asortyment produktów TENA ProSkin