Wybieramy troskę – o ludzi i o planetę

W TENA pragniemy każdego dnia poszukiwać nowych i lepszych metod świadczenia opieki. Tak było zawsze i tak pozostanie. Jednak troska o ludzi to również troska o naszą planetę. Na tych stronach dowiesz się, jak postrzegamy tę odpowiedzialność i w jaki sposób nasze zrównoważone wybory umożliwiają nam, oraz Tobie, pozostawiać mniejszy ślad węglowy. 

Na czym polega odpowiedzialność i jak wygląda w praktyce

Składanie ogólnych deklaracji na temat odpowiedzialności nie jest skomplikowane, ale w jaki sposób komunikuje to w rzeczywistości naszą kulturę i nasze produkty? Zobacz, w jaki sposób postrzegamy odpowiedzialność w najgłębszym sensie tego słowa i jak przekłada się to na konkretne działania mające na celu poprawę naszego wpływu na Ziemię. 
TENA-Sustainability-hands-holding-globe-1600x650.jpg

#mniejszyśladwęglowy

Mniejszy ślad węglowy

W TENA podejmujemy ważny krok w naszej pracy na rzecz opieki: przechodzimy całkowicie na odnawialną energię elektryczną w naszych fabrykach. Tylko ta decyzja przyczyni się do zmniejszenia naszego śladu węglowego o 6% i przybliży nas do ambitnego celu, jakim jest zmniejszenie emisji dwutlenku węgla o połowę do 2030 roku. 

Uśmiechające się dwie kobiety i pogodny mężczyzna z identyfikatorami pracowników TENA na szyi, patrzący w przestrzeń ponad aparatem.

Poznaj osiągnięcia TENA na rzecz bardziej zrównoważonej opieki