Inteligentne zarządzanie obszarami związanymi z nietrzymaniem moczu

W TENA wierzymy, że dzięki współpracy można świadczyć najlepszą opiekę w bardziej wydajny sposób. Poprzez zindywidualizowane podejście do kwestii opieki oraz nasze wyjątkowe rozwiązania wspieramy Państwa we wdrażaniu wydajnych metod pracy.

Potwierdzone rezultaty

Naszą misją jest pomaganie Państwu w zapewnianiu mieszkańcom skutecznej opieki przy jednoczesnym dbaniu o kwestię wydajności w prowadzonym przez Państwa domu opieki. Realizujemy to, wspierając Państwa w świadczeniu zindywidualizowanej opieki oraz opracowując wyjątkowe rozwiązania. Wszystko to umożliwia dopasowanie właściwych produktów i usług, zależnie od potrzeb mieszkańców.

Stale wprowadzamy innowacje na rzecz poprawy zdrowia skóry, zabezpieczenia przed przeciekaniem, polepszenia warunków pracy oraz redukcji wpływu na środowisko. Umożliwiamy m.in. zmniejszenie zużycia produktów, obniżenie kosztów oraz zmniejszenie nakładu pracy. W efekcie więcej czasu i środków można przeznaczyć na opiekę na najwyższym poziomie, z korzyścią dla mieszkańców, personelu i całego domu opieki.

TENA – inteligentne zarządzanie obszarami związanymi z nietrzymaniem moczu

Odniesienia:

1LOCOmotion, Knibbe & Knibbe. Summary of Results Washing Without Water, 2013. 
2Na podstawie opinii zebranych od 242 opiekunów (zarówno profesjonalnych, jak i członków rodzin) po testach produktów w Polsce, Niemczech i Francji; ScandInfo Marketing Research AB oraz SCA Hygiene Products AB, kwiecień 2013.