TENA dla aptek i sklepów medycznych

Nasze kompleksowe wsparcie przyciągnie do Państwa firmy klientów, zapewniając jednocześnie potrzebne produkty i wiedzę.

Wspieranie wzrostu firmy

Jesteśmy globalnym liderem w dziedzinie pielęgnacji przy nietrzymaniu moczu, a skuteczność naszych produktów wzbudza zaufanie zarówno klientów, jak i aptek. Od wielu lat współpracujemy z aptekarzami na całym świecie, uzyskując niezwykle ważny wgląd w rynek pielęgnacji przy nietrzymaniu moczu oraz opracowując narzędzia do skutecznej pomocy w rozwoju firm naszych klientów.  

Stale inwestujemy w badania, aby wprowadzać innowacje i rozwijać naszą szeroką gamę produktów i usług, zapewniając właściwe produkty, które zaspokoją potrzeby każdego klientów. 

Usługi TENA dla aptek

Dzielimy się naszą wiedzą

Dzięki ponad 50-letniemu doświadczeniu uzyskaliśmy głębokie zrozumienie najlepszych praktyk w dziedzinie pielęgnacji przy nietrzymaniu moczu oraz higieny osobistej. Nasza gama produktów i usług została zaprojektowana w oparciu o z życia wzięte spostrzeżenia farmaceutów, opiekunów oraz specjalistów w dziedzinie nietrzymania moczu.

W TENA wiemy, że wszyscy klienci potrzebują godnej zaufania porady i wsparcia. Przy tak szerokiej gamie produktów ważne jest, aby Państwa pracownicy za każdym razem czuli pewność przy rekomendacji. Nasze moduły szkoleniowe online oraz w punktach sprzedaży dostarczają informacje i porady dotyczące zarówno naszych produktów, jak i doświadczeń w zakresie nietrzymania moczu. 

Korzystamy z naszej specjalistycznej wiedzy, aby pomagać w przekształcaniu życia Państwa klientów i firmy. 

Przyciągamy klientów do Państwa apteki/sklepu medycznego

Oferujemy zakres narzędzi marketingowych, aby pomagać w rozwoju firm naszych klientów. Nasze szeroko zakrojone kampanie telewizyjne i prasowe dla konsumentów, jak również przygotowywane na zamówienie strony podnoszą świadomość oraz popyt na produkty TENA.

Dodatkowo zapewniamy materiały reklamowe połączone z naszymi kampaniami do zastosowania w punktach sprzedaży. 

Nasze przewodniki, selektory doboru produktów, oferty promocyjne oraz wprowadzane nowe produkty pomagają w przyciąganiu klientów do Państwa punktu sprzedaży, gdzie mogą otrzymać produkty wysokiej jakości, które naprawdę zmieniają życie.

Zakres narzędzi pomocniczych

  • Szkolenia i kursy internetowe

  • Zarządzanie kategoriami 

  • Informacje o produktach i wskazówki dotyczące wyboru

  • Materiały wizualizacyjne do punktów sprzedaży

  • Oferty promocyjne i bezpłatne próbki

  • Wskazówki i porady dla klientów

Usługi TENA dla aptek

Zostań partnerem TENA już dziś

W TENA wierzymy, że największe korzyści przynosi wspólna praca. Dlatego współpracujemy ze specjalistami w dziedzinie nietrzymania moczu na całym świecie, aby nasze produkty i usługi spełniały prawdziwe potrzeby.

Dla nas najważniejsze są dowody, więc wszystkie nasze produkty przechodzą rygorystyczne testy w celu zapewnienia najwyższej jakości. Jesteśmy globalnym liderem w dziedzinie ochrony przy nietrzymaniu moczu, a reputacja naszych produktów oparta na zaufaniu mówi sama za siebie.

Dzięki specjalistycznej wiedzy tworzymy specjalnie dostosowane szkolenia dla Państwa pracowników, aby czuli się pewnie w zapewnianiu najlepszego możliwego wsparcia i wskazówek.

Jesteśmy kluczowym inwestorem w zakresie globalnych badań i zawsze staramy się ulepszać nasze produkty oraz wprowadzać innowacje, aby zapewniać lepszą i bardziej skuteczną ochronę przy nietrzymaniu moczu.

Poprzez partnerstwo z TENA mogą Państwo zobaczyć, jak innowacyjna pielęgnacja przy nietrzymaniu moczu może zmienić życie Państwa klientów oraz Państwa firmę.

Usługi TENA dla aptek

References:

1Survey of 600 women aged 35+ years, NL Q1 2014. 
2Kantar Health. Consumer user test for the TENA Men upgrade. March 2016. Essity Data on file.