Nowe pieluchomajtki TENA Slip ProSkin zaprojektowane z myślą o zdrowiu skóry osób z nietrzymaniem moczu


Ponad 50% osób z nietrzymaniem moczu ma podrażnioną skórę, zaczerwienienia, które z czasem mogą się przekształcić w odleżyny.  Szczególnie narażone są osoby leżące, niesamodzielne, którym dedykujemy naszą nowość.

Nowa budowa wkładu chłonnego zapewnia szybsze wchłanianie moczu i aż o 30% bardziej suchą powierzchnię pieluchomajtek, dzięki czemu kontakt skóry z moczem jest krótszy, a skóra pacjentów jest mniej narażona na podrażnienia, zaczerwienienia, a w konsekwencji na odleżyny. Nowy kształt produktu zapewnia jeszcze lepsze przyleganie do ciała.

TENA Slip ProSkin
Skin Health Alliance

Akredytacja Skin Health Alliance

Produkty TENA ProSkin to pierwsze i jedyne produkty chłonne zatwierdzone przez Skin Health Alliance. Dzięki temu masz pewność, że były przebadane dermatologicznie, są bezpieczne dla skóry, nie zawierają lateksu , a ponadto są przyjazne dla środowiska. Uzyskanie aprobaty Skin Health Alliance poprzez spełnienie surowych standardów bezpieczeństwa i skuteczności, daje Ci gwarancje, że sięgasz po produkty przyjazne dla skóry, ponieważ zostały zweryfikowane przez niezależną, międzynarodową instytucje.

FeelDry

Technologia FeelDry Advanced

Nowa budowa, unikalny system podwójnego wkładu chłonnego zapewnia szybsze wchłanianie, dzięki czemu kontakt skóry z moczem jest krótszy, a powierzchnia pieluchomajtek jest o 30% bardziej sucha.

Potrójna ochrona

Potrójna ochrona

Produkty są specjalnie zaprojektowane zapewniając ochronę przed przeciekaniem oraz  długotrwałą suchość i miękkość.

Oddychający materiał

Miękkie i w pełni oddychające materiały

W pełni oddychające produkty, wykonane z materiału podobnego do tkaniny, są delikatne dla skóry i wygodne w użyciu.

Mniej uciążliwe dla środowiska

Mniej uciążliwe dla środowiska

Produkt jest  efektywniejszy w produkcji dzięki czemu emisja gazów cieplarnianych w procesie produkcji jest o 8% mniejsza oraz zredukowano ilość odpadów produkcyjnych.

Opakowanie TENA Slip ProSkin

Łatwiejsze w transporcie i przechowywaniu

Dzięki nowej technologii produkcji, opakowania nowych pieluchomajtek TENA Slip ProSkin są mniejsze, dzięki czemu łatwiejsze w transporcie i przechowywaniu. Jednocześnie nowa technologia produkcji pozwala zachować chłonność, dzięki odpowiednim proporcjom materiałów chłonnych i wysokiemu stopniowi kompresji produktu.

Zobacz różnicę i obejrzyj film porównujący chłonność nowych i starych TENA Slip ProSkin.

Obejrzyj video z instrukcją zakładania TENA Slip ProSkin.

TENA Slip ProSkin