Ujęcie przez ramię kobiety korzystającej z aplikacji TENA SmartCare Family Care na swoim telefonie.

APLIKACJA SMARTCARE FAMILY CARE

Przedstawiamy aplikację TENA SmartCare Family Care

Jest łatwiej, gdy dzielisz się opieką

Bycie opiekunem dla ukochanej osoby wiąże się z wieloma zadaniami i obowiązkami. Może to być duże obciążenie dla jednej osoby. Dlatego właśnie stworzyliśmy aplikację TENA SmartCare Family Care, która pomaga dzielić się obowiązkami i mieć wszystko pod kontrolą. Aplikacja TENA SmartCare Family Care, dostępna za darmo na iPhone'a i Androida, jest pełna funkcji, które ułatwiają wspólną rodzinną pielęgnację.

Kobieta korzystająca z aplikacji TENA SmartCare Family Care na swoim telefonie. na ekranie smartfona widoczne ikony pobierania z App Store i z Google Play.

Pobierz, udostępnij i dbaj o bliskiego wspólnie z innymi

Aplikację TENA SmartCare Family Care można pobrać za darmo na iPhone'a w App Store oraz na Androida w Google Play. Pobierz już dziś i zacznij dbać o swojego podopiecznego wspólnie z innymi. 

Dwie młodsze kobiety w towarzystwie starszej osoby idą ulicą.

Podziel się opieką

Zaproś innych opiekunów do korzystania z aplikacji TENA SmartCare Family Care i stwórz Zespół opieki wokół Twojego bliskiego. Może to być rodzina, przyjaciele lub osoby zawodowo zajmujący się opieką.

Młoda kobieta pokazująca starszej kobiecie coś na swoim telefonie.

Zrób plan

Planuj z wyprzedzeniem i miej wszystko pod kontrolą. Rób notatki, ustalaj zadania i przypomnienia, a następnie udostępniaj je swojemu Zespołowi opieki, aby nic wam nie umknęło.

Dwie rozmawiajace ze sobą kobiety.

Sięgnij po poradę

Podczas opieki nad ukochaną osobą, na pewno pojawi się wiele pytań. Aplikacja SmartCare Family Care zawiera wiele praktycznych wskazówek i porad od ekspertów TENA.

Pobierz aplikację już dziś

Aplikacja jest dostępna do pobrania za darmo zarówno w App Store jak i Google Play. Wybierz sklep, który jest odpowiedni dla Twojego telefonu i zacznij otrzymywać wsparcie, którego potrzebujesz, aby stać się jeszcze lepszym opiekunem.