Wygląda na to, że Twoja lokalizacja to <country>

Przejdź na swoją regionalną stronę TENA z lokalnymi informacjami.

Spokojna noc dla Ciebie i Twojego bliskiego

Mężczyzna pomaga osobie starszej w przejściu w korytarzu.

W trosce o spokojny sen osób z nietrzymaniem moczu i ich opiekunów przedstawiamy TENA Pants ProSkin Super Night, majtki chłonne zaprojektowane do użytku w nocy.

Dla opiekunów osób z nietrzymaniem moczu, a także ich podopiecznych, noc to często trudny czas. Zaburzony sen, spowodowany koniecznością zmiany produktu chłonnego, może niekorzystnie wpływać na ich samopoczucie i zdrowie.

  • Prawie 1/3 wycieków ma miejsce w nocy.
  • Przeciętnie opiekunowie budzą się 2-3 razy aby sprawdzić, czy produkt chłonny u podopiecznego wymaga zmiany.
  • 78% opiekunów widzi potrzebę posiadania produktu zaprojektowanego specjalnie na noc.

W ciągu dnia i nocy używamy zupełnie różnych produktów, dlatego wychodząc naprzeciw oczekiwaniom osób  z nietrzymaniem moczu i ich opiekunów, wprowadzamy TENA Pants ProSkin Super Night , majtki chłonne ze specjalnie zaprojektowanym wkładem chłonnym ze zwiększoną o 16% chłonnością* w tylnej części produktu. Dzięki systemowi Lie Down Protection zapewniają skuteczniejszą ochronę kiedy użytkownik leży, zabezpieczając przed przeciekaniem przez całą noc. Nowe majtki chłonne posiadają najwyższą chłonność wśród produktów TENA Pants, szybciej chłoną mocz i mają bardziej suchą powierzchnię, są 32% bardziej suche* po 7 godzinach, dzięki czemu skóra pozostaje sucha i jest chroniona dłużej.