Dla kogo chcesz zamówić produkt TENA na nietrzymanie moczu?

 

Zamów bezpłatną próbkę produktu TENA dla kobiet lub mężczyzn Zamów bezpłatną próbkę produktu TENA dla Bliskiej osoby
Bezpłatna próbka TENA dla Ciebie Produkt TENA dla Bliskiej osoby

 Produkty TENA dla Ciebie lub Twoich Bliskich

 

Darmowe próbki dla Twojego komfortu wyboru

Zróżnicowane produkty Tena stworzone dla osób z nietrzymaniem moczu są dopasowane do indywidualnych potrzeb. Aby przekonać się, które z nich najlepiej spełniają Twoje oczekiwania lub zaspokajają potrzeby osoby znajdującej się pod Twoją opieką, zdecyduj się na zamówienie i przetestowanie bezpłatnych próbek.

Optymalne dopasowanie produktów – zamów próbki za darmo

Tena dostarcza pieluchomajtki dla dorosłych, majtki chłonne i specjalistyczne wkładki oraz podpaski. Oferowane wkłady anatomiczne są produkowane z myślą o potrzebach zarówno kobiet, jak i mężczyzn. Zapobiegają przykrym konsekwencjom nietrzymania moczu u osób z lekkimi przypadłościami, jak i poważnie chorych, leżących w łóżku. Ze względu na różnorodność produktów niekiedy trudno się zdecydować, który stanowi najlepsze rozwiązanie. Wkłady i specjalne podpaski dla kobiet działają o wiele lepiej niż klasyczne podpaski. Wybór jest trudny także ze względu na różne rozmiary. Dlatego można zamówić próbki produktów, które wzbudzają zainteresowanie, dzięki czemu łatwiej zorientować się, czy to jest to, czego Państwo faktycznie potrzebują. Sposób zamawiania jest bardzo prosty i ułatwia dopasowanie odpowiedniego produktu. Pragniemy, aby nasze produkty podwyższały jakość życia osób, które potrzebują produktów chłonnych.

Zestaw pytań umożliwiający przesłanie odpowiednich próbek

Zamówienie realizujemy po udzieleniu przez Państwa odpowiedzi na kilka pytań, które ułatwią dostosowanie produktów do osobistych potrzeb. Wysyłając próbki, przekazujemy również na podany adres e-mail zbiór przydatnych informacji. W pierwszej kolejności należy zaznaczyć, czy produkt ma być dla Ciebie czy dla Twojego podopiecznego. Trzeba określić płeć. Jeśli chodzi o podopiecznego, przedstaw jego kondycję fizyczną. Chodzi o to, czy jest osoba leżąca, sprawna ruchowo częściowo czy też sprawna w dużym stopniu. Należy zaznaczyć, jak duży jest problem nietrzymania moczu. Wówczas zostaną zarekomendowane odpowiednie produkty.

Jak zamówić darmowe próbki Tena ?

Wszystkie próbki środków ułatwiających życie osobom z nietrzymaniem moczu można zamówić za pośrednictwem strony internetowej. Można również skontaktować się telefonicznie, a wtedy konsultant udzieli wszystkich informacji. Wszelkie niezbędne dane takie jak numer telefonu są podane na naszej stronie internetowej w zakładce „Kontakt z nami”. Na stronie jest też prosty formularz zamówienia, którego wypełnienie nie zajmie więcej niż kilka minut, ponieważ wystarczy zaznaczyć jedną z podanych odpowiedzi do zamieszczonych pytań.