Oczyszczanie skóry osób z nietrzymaniem moczu

Specjalistyczne środki myjąco‑pielęgnujące powinny mieć właściwości oczyszczające, nawilżające, natłuszczające i uelastyczniające, a niektóre z nich (np. do pielęgnacji skóry narażonej na działanie moczu i kału) także kojące, odświeżające, antybakteryjne i zapobiegające swędzeniu. TENA ma w ofercie całą gamę takich produktów.

Środki do mycia i pielęgnacji skóry – oczyszczanie bez spłukiwania

 

TENA Wash Mousse - pianka myjąca
„3 w 1” w sprayu
– łatwa w nakładaniu, doskonale oczyszcza, regeneruje, nawilża i chroni nawet najdelikatniejszą skórę. Stosowana przede wszystkim do częstego oczyszczania skóry w okolicy krocza osób z nietrzymaniem moczu, zwłaszcza podczas zmiany produktu chłonnego. Może być używana również do pielęgnacji całego ciała.
TENA Wet Wipe TENA Wet Wipe - nawilżane chusteczki oczyszczające „3 w 1” – pozwalają łatwo oczyszczać skórę, a przy tym regenerują ją i chronią. Przeznaczone przede wszystkim do częstej pielęgnacji skóry w okolicy krocza podczas zmiany produktów chłonnych, doskonale nadają się również do oczyszczania skóry całego ciała. Nie wymagają spłukiwania wodą. Praktyczne i wygodne opakowanie – plastikowe wieczko z szerokim otworem obsługiwane jedną ręką – umożliwia łatwy dostęp i zapewnia świeżość chusteczek
TENA Wash Cream TENA Wash Cream - krem myjący „3 w 1” – oczyszcza, nawilża i chroni wrażliwą skórę. Przeznaczony przede wszystkim do częstej pielęgnacji skóry w okolicy krocza podczas zmiany produktów chłonnych, ale doskonale nadaje się również do oczyszczania skóry całego ciała. Nie wymaga spłukiwania wodą.
TENA Shampoo Cap TENA Shower Cap - czepek do mycia włosów – nawilżony od środka szamponem. Wystarczy nałożyć czepek na włosy i masować przez 3-4 minuty. Następnie wysuszyć włosy ręcznikiem i ułożyć. Nie spłukiwać. Do większego komfortu można podgrzać czepek w mikrofali (30 sek, 500 Wat)
TENA Soft Wipe TENA Soft Wipe - grubsze i delikatne
w dotyku chusteczki oczyszczające
– przeznaczone są przede wszystkim do częstej pielęgnacji skóry okolic krocza podczas zmiany produktów chłonnych, a także do oczyszczania skóry całego ciała. W połączeniu z kremem myjącym lub pianką myjącą idealnie nadają się do pielęgnacji skóry osób starszych, pozostawiają uczucie wyjątkowej miękkości.
TENA Wash Glove TENA Wash Glove - delikatne i wygodne myjki w kształcie rękawicy, wnętrze chronione nieprzemakalną warstwą foliową – są przeznaczone przede wszystkim do częstej pielęgnacji skóry w okolicy krocza podczas zmiany produktów chłonnych oraz do mycia całego ciała w łóżku. Doskonale nadają się również do mycia z użyciem kremu myjącego lub pianki myjącej.

Środki do mycia i pielęgnacji skóry – oczyszczanie ze spłukiwaniem

TENA Shower & Shampoo Gel TENA Shower & Shampoo - szampon i żel pod prysznic w jednym, do codziennego stosowania – wykazuje właściwości odżywcze i antystatyczne, zawiera prowitaminę B5, ułatwia rozczesywanie włosów. Do spłukiwania pod bieżącą wodą.