Misja TENA

Nasza misja jest bardzo klarowna: poprawiać jakość życia ludzi z inkontynencją i ich opiekunów na całym świecie.

Liczą się przede wszystkim ludzie...

Inkontynencja, poza tym, że jest przypadłością zaskakująco powszechną, może dotykać osoby w każdym wieku i niezależnie od ich kondycji zdrowotnej. Często występuje u ludzi w sile wieku.

Chociaż sama w sobie nie jest przypadłością bardzo poważną z medycznego punktu widzenia, to jednak silne tabu wciąż otaczające inkontynencję może bardzo utrudniać normalne stosunki międzyludzkie. Ciągle obecny strach przed „wypadkiem” może zniechęcać do wykonywania wielu zwykłych czynności, takich jak zakupy, treningi czy nawet podnoszenie dziecka, żeby dać mu buziaka na dobranoc.

Bez odpowiednich zabezpieczeń osoby z inkontynencją mogą zamykać się w sobie i stopniowo rezygnować z najprzyjemniejszych rzeczy w życiu.

Dewizą TENA jest założenie, że inkontynencja nie powinna być przeszkodą w normalnym, szczęśliwym życiu. To przekonanie jest podstawą wszystkich naszych działań: badań nad nowymi produktami i usługami, promocji sprawdzonych metod pielęgnacji w nietrzymaniu moczu w placówkach ochrony zdrowia czy poszerzania świadomości społecznej na temat inkontynencji.

... i coraz lepsza pielęgnacja


W naszym coraz starszym społeczeństwie nie uda się uniknąć problemu inkontynencji i musimy zapewnić osobom cierpiącym odpowiednią opiekę w domu oraz w profesjonalnych domach opieki. Dla osób opiekujących się chorymi w rodzinie pielęgnacja może wiązać się z wysiłkiem fizycznym oraz dużym obciążeniem psychicznym i finansowym. Chcemy zapewnić im najlepsze porady, wsparcie i produkty, aby mogli utrzymać odpowiednią jakość życia dla siebie i najbliższych.

Dzięki doświadczeniu firmy i współpracy z lekarzami możemy stale poprawiać skuteczność naszych produktów, usług i materiałów szkoleniowych, które podnoszą jakość pielęgnacji z uwzględnieniem potrzeb opiekunów oraz realiów ekonomicznych dużych placówek ochrony zdrowia.