Wkładki higieniczne i urologiczne - komfortowe rozwiązania na nietrzymanie moczu

Nietrzymanie moczu wiąże się z koniecznością zabezpieczania bielizny przed jego wyciekami. Problem dotyczy kobiet i mężczyzn. Nie zawsze konieczne jest zakładanie pieluch czy pieluchomajtek. Lżejsze dolegliwości wymagają zastosowania odpowiednich wkładek anatomicznych.

Nietrzymanie moczu -wkładki anatomiczne

Nietrzymanie moczu częściej dotyka kobiety, ale również mężczyźni mogą borykać się z tą uciążliwą przypadłością. Wraz z wiekiem zwiększa się prawdopodobieństwo wystąpienia problemu. Nietrzymanie moczu to jego niekontrolowany wyciek, który może nastąpić w każdej chwili, co jest niezwykle krępujące dla osób, które dotychczas prowadziły aktywne życie. Sama myśl o założeniu pampersów lub pieluchomajtek podczas spotkania ze znajomymi lub spotkania biznesowego jest często nie do pomyślenia. Niestety nietrzymanie moczu dotyka coraz więcej osób w średnim wieku, a nie tylko osób starszych.. Na szczęście konsekwencjom lekkiego nietrzymania moczu można zapobiec, stosując wkładki anatomiczne. Mężczyźni powinni stosować specjalne wkładki urologiczne, a dla kobiet są przeznaczone przede wszystkim podpaski. Na naszej stronie można zamówić bezpłatne próbki podpasek lub wkładek.

Skuteczne rozwiązanie dla kobiet – podpaski na nietrzymanie moczu

Klasyczne podpaski, które stosuje się podczas miesiączki nie są odpowiednie dla kobiet cierpiących na nietrzymanie moczu, ponieważ nie odznaczają się wystarczającą chłonnością. Podpaski stworzone specjalnie z myślą o tej nieprzyjemnej przypadłości charakteryzują się nawet czterokrotnie większą chłonnością. Dzięki temu ich powierzchnia na długo pozostaje sucha. Można zaobserwować również różnicę, jeśli chodzi o wchłanianie nieprzyjemnego zapachu. Zapach moczu w przypadku zwykłych podpasek może być wyczuwalna. Natomiast specjalistyczne podpaski na nietrzymanie moczu doskonale absorbują płyn i zapach. Ich cechy zapewniają poczucie bezpieczeństwa w każdej sytuacji. Pozwalają na swobodne uczestniczenie w życiu zawodowym i społecznym. Specjalistycznych podpasek nie widać pod ubraniem, a na dodatek są wykonane z przyjaznego dla skóry materiału, który chroni przed podrażnieniami.

Kontrola nad nietrzymaniem moczu u mężczyzn – wkładki urologiczne dla mężczyzn

Mężczyźni również nie muszą od razu zakładać pieluchomajtek, aby poczuć się komfortowo. Specjalne wkładki urologiczne (wkładki męskie) są perfekcyjnie dopasowane do męskiej anatomii, dzięki czemu gwarantują dyskrecję i zapewniają bezpieczeństwo w każdej sytuacji. Absorbent o wysokiej chłonności powoduje, że mocz jest zatrzymywany wewnątrz wkładu, dzięki czemu powierzchnia pozostaje sucha. Również nieprzyjemny zapach uryny pozostaje pod kontrolą. Nietrzymanie moczu jest powodem wstydu wielu osób, ale wkładki eliminują wszelkie obawy związane z wyciekiem moczu oraz jego wonią. Wkładki męskie zapewniają uczucie świeżości, co wpływa na podniesienie komfortu. Samoprzylepny pasek utrzymuje je w miejscu. Przejęcie kontroli nad nietrzymaniem moczu umożliwia normalne funkcjonowanie.