Wielkie testowanie TENA Lady w "Kobieta i życie"

Ponad 100 czytelniczek magazynu "Kobieta i życie" miało możliwość wypróbować specjalistyczne wkładki i podpaski TENA Lady. Co o nich sądzą?

 

Nietrzymanie moczu nie jest już tematem tabu, ale wciąż jest przyczyną wielu krępujących sytuacji. Śmiech, kaszel, kichanie czy nadmierny wysiłek fizyczny mogą doprowadzić do nietrzymania moczu i pojawieniu się plam na odzieży.

Żeby temu zapobiec należy stosować specjalistyczne wkładki lub podpaski. TENA Lady cechują się bardzo wysoką chłonnością, zapobiegają powstawaniu nieprzyjemnego zapachu oraz pozwalają zachować uczucie suchości na dłużej. Dodatkowo są pokryte niezwykle delikatną powłoką, która nie powoduje podrażnień.

Czytelniczki, które miały okazję przetestować specjalistyczne wkładki i podpaski TENA podkreślały, że najważniejsze są dla nich: system zapobiegający powstawaniu nieprzyjemnego zapachu (57 proc.), wysoka chłonność (50 proc.), uczucie suchości (43 proc.) i wysoka jakość (20 proc.).

Dolegliwości czytelniczek związane z nietrzymaniem moczu "Nietrzymanie moczu pojawia się najczęściej przy kichnięciu lub kaszlu. Denerwuję się wtedy, że będzie widać, że dzieci coś zobaczą. Niekomfortowe jest później chodzenie w nieświeżej bieliźnie, co wiąże się ze złym samopoczuciem" - napisała jedna z czytelniczek, p. Monika z Lwówka Śląskiego.

"Mam już 55+ ale jestem jeszcze osobą czynną zawodowo i takie zdarzenia w biurze są bardzo krępujące. Moja przypadłość to tzw. wysiłkowe nietrzymanie moczu, a więc każde kichnięcie może doprowadzić do małej tragedii" - napisała Maria z Banina.

"Nietrzymanie moczu najbardziej przeszkadza mi w kontaktach towarzyskich i w uprawianiu sportu. Nieświeża bielizna, widoczne plamy na ubraniu powodują dyskomfort psychiczny, strach przed wstydliwymi pytaniami oraz poczucie, że nie we wszystkich imprezach można brać udział" - to z kolei zdanie Aliny z Dynowa. "Ciężko się żyje na co dzień gdy zwykłe kichnięcie, kaszlnięcie czy śmiech powoduje że boisz się, że zaskoczy cię plama. A niestety w Warszawie, gdzie mieszkam, nie ma toalet publicznych do których można wejść za potrzebą" - napisała Justyna z Warszawy.

Rozwiązanie jest proste Po przetestowaniu produktów marki TENA Lady nasze czytelniczki również podzieliły się swoimi opiniami na temat produktu i walki z dolegliwością nietrzymania moczu. Wiele z nich poleciłoby wkładki swoim najbliższym. Poniżej wypowiedzi 3 finalistek: "TENA Lady znacząco różni się od innych podobnych produktów. Przede wszystkim ma bardzo dobrze wyprofilowany, anatomiczny kształt, który idealnie dopasowuje się do bielizny. Materiał, z którego jest wykonana wspaniale chłonie wilgoć. Wkładka ma także dobrze rozmieszczony klej, przez co nie przesuwa się po bieliźnie. Chłonie zapach i czuję się z nią naprawdę komfortowo. Inne wkładki się zwijają, a gdy się wstanie lub siada czuć lekko wilgoć, natomiast z wkładkami TENA Lady te dolegliwości to przeszłość :) Jestem bardzo zadowolona z testowania i już jestem ich fanką. Z pewnością będą one stałym produktem w mojej łazience." - Anna z Elbląga

"Mam 55 lat i jestem aktywną kobietą. Poprzednie produkty na nietrzymanie moczu były bardzo zawodne. Po wielu godzinach noszenia skóra była podrażniona wilgocią. Przykry zapach był mocno wyczuwalny. TENA Lady wyróżnia się na rynku ze względu na wspaniale opracowany system Fresh Odour Control, który zapobiega powstawaniu nieprzyjemnego zapachu. Jest jedwabiście miękka i delikatna dla skóry. Świetnie wykonany wkład o anatomicznym kształcie jest wygodny i oferuje wysoki poziom bezpieczeństwa dzięki dużej chłonności. Po wielu godzinach noszenia nie sprawia problemów skórnych, a wręcz przeciwnie tworzy ochronę dla mojego ciała. Zdecydowanie uważam produkty TENA Lady za godne polecenia." - Zofia z Błażowej

"Po urodzeniu trójki dzieci bardzo mocno odczuwam problem z nietrzymaniem moczu. Ciągle czuję się niepewnie, ponieważ mimo ogromnej dbałości o higienę, wydaje mi się, że inni czują nieprzyjemny zapach. Po zastosowaniu TENA Lady Extra, ja nie czuję tego zapachu, więc mam również nadzieję, że nie czują go inni. Już nie muszę siedzieć w pracy przy otwartym oknie i otwartych drzwiach. Po raz pierwszy również od dawna nie stosuję talku i maści ochronnej. Ponieważ mocz bardzo dobrze się wchłania, skóra nie jest ani podrażniona, ani zaczerwieniona. To wszystko sprawia, że poleciłabym ten produkt i ręczyłabym za niego." - Magda z Warszawy

Oraz wypowiedzi innych Pań, które wzięły udział w naszej akcji:

"Polecam produkty Tena Lady siostrze i koleżankom, bo są naprawdę rewelacyjne: wysoka chłonność, uczucie suchości, brak podrażnień skóry, brak nieprzyjemnego zapachu moczu, komfort noszenia, możliwość wyboru produktu odpowiedniego dla różnego stopnia nietrzymania moczu oraz przystępna cena - to wszystko przemawia za wyborem produktów TENA Lady" - napisała Barbara z Radomia.

"Dzięki możliwości przetestowania produktów TENA Lady wiem, że już nigdy nie sięgnę po żadne podpaski drogeryjne. Używając ich czułam się niekomfortowo i cały czas myślałam o tym, że będę brzydko pachnieć, albo, że produkt, którego używam jest widoczny. Teraz ten problem zniknął" - napisała Alicja z Ras.

"O produktach TENA słyszałam już wcześniej, ale jakoś nie mogłam się zdecydować na ich zakup. Wydawało mi się to trochę krępujące, że się wyda ta moja mała przypadłość nietrzymania moczu. Jednak po przetestowaniu jednej paczki zakupiłam już następną i teraz bez problemu mogę w pracy na wszystko kichać - dosłownie, bo mam wkładki i w przenośni bo jestem już w okresie przedemerytalnym, czyli pod ochroną" - napisała Maria z Banina.

"Dlaczego poleciłabym koleżance? Bo TENA Lady Normal Mini Plus to wygoda, bezpieczeństwo, dyskrecja i pewność siebie. To podpaski na każdy dzień, to świeżość i komfort. To zdrowie dla skóry, to troska o kobiecość. Nie jestem zołzą, nie zatrzymam dla siebie tej informacji. Teraz już nie wstydzę się rozmawiać o swoich problemach z koleżankami" - napisała Henryka ze Stupska Mazowieckiego.

Czytaj więcej na http://kobieta.interia.pl/raporty/raport-zadbaj-o-zdrowie-intymne/news-tena-lady-podsumowanie-testow-i-opinie-czytelniczek,nId,2211545#utm_source=paste&utm_medium=paste&utm_campaign=other