Ochrona przed nietrzymaniem moczu dostosowana do indywidualnych potrzeb

Nietrzymanie moczu nie może Cię ograniczać

Martwiąc się o zapachy i wycieki nie możesz właściwie funkcjonować — zadbaj więc o właściwą, odpowiednią dla siebie ochronę przed nietrzymaniem moczu, a natychmiast pozbędziesz się powodu do zmartwień. Przekonasz się, że absolutnie nie ma potrzeby wyrzekać się przyjemności, takich jak chodzenie do kina, pikniki z rodziną lub gra w golfa przez cały dzień. Jeśli martwisz się o to, że pojawią się wycieki lub że będziesz miała mokro, to być może stosujesz niewłaściwe zabezpieczenia przed nietrzymaniem moczu lub masz nieodpowiednio dobrany rozmiar.

Upraszczaj sobie życie – używaj do tego właściwych środków

Mocz ma konsystencję rzadką i płynną — tak jak woda. Zazwyczaj wytryskuje, a nie wypływa. Aby zabezpieczyć się przed wyciekami, potrzebujesz takich środków ochrony przed nietrzymaniem moczu, które bardzo szybko wchłaniają mocz. Muszą one również wiązać mocz tak, aby nie wyciekał z powrotem pod wpływem nacisku związanego z siadaniem lub przy takich zajęciach jak jazda na rowerze, powodując dyskomfort i poczucie wilgotności. Produkty zabezpieczające przed inkontynencją marki TENA zaprojektowano w sposób uwzględniający specyficzne właściwości moczu. Dlatego też są one zazwyczaj o dwa rozmiary mniejsze od wkładów higienicznych o takim samym poziomie absorpcyjności, a zatem dyskretniejsze i skuteczniejsze.

Aby dowiedzieć się więcej, jak produkty zabezpieczające przed nietrzymaniem moczu marki TENA mogą Ci pomóc, przejdź do sekcji Atuty produktów marki TENA. Aby ocenić i wybrać produkt odpowiedni do własnych potrzeb, odwiedź naszą wyszukiwarkę produktów.